Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vážený pan starosta promovaný zloděj a oškubávač občanů tohoto města, spolu s uždibovatelkou z městských peněz Berešovou, nenasytným doktorem Hingárem a uplaceným radním bytem, z dob Nováka Šantorou, se rozhodli pomstít. Tato pomsta měla směřovat na ČSSD, která uspořádala dětskou slavnost na osmičce, ale ve svém důsledku se pomstili dětem, kteří mohli mít o atrakci více. Proč tato pomsta? Proto, že je neposlušný Kontrolní výbor a vystupuje proti zlodějům z radnice? Proto, že starosta, tím že přivedl své přátele z mokré čtvrti Steinerovce na zastupitelstvo a zastupitelstvo mu odhlasovalo jeho zeměgulu?  Potom se zjistilo, že to jsou podvodníci, kteří tomuto městu ublížili: Váha, silnice u Penny a mnoho dalších věcí, za které starosta nebyl odvolán a nikdy potrestán. Kolik domů ještě potřebuje rodina Kulhánkova ve městě? Jak dlouho bude sedět starostova milenka na majetkosprávním odboru a proč? Co ještě musí ukrást starosta, aby byl nucen odejít? Ten zbytek v radě, už ani jinak nemůže, než souhlasit se vším, protože je namočen ve všem co zlého se ve městě děje.Myslíte pane starosto, že vám a vašim klokanům ty 3000 Kč pomohou? Za vaše jednání patříte do kriminálu a ne na radnici. Ty tři tisíce máte, tak na dvě posezení v hospodě s vašimi přáteli z mokré čtvrti.

 

Jsem zvědavý jak vyúčtují podvodníci z TH a rady další velkou půjčku na horkovod a hlavně jak lidé na tom vydělají? Spíše si myslím že se opět nedopočítáme a žádný zázrak u ceny tepla se konat nebude. Banka je rozumnější než město. Ti co dnes vládnou rádi si berou půjčky, aby se napakovali hlavně oni. Kolik je zastavěno domů, ví právě jen oni. Došlo na školy. Když se brala půjčka na horkovod, tak naši klokani chtěli dát bance do zástavy školy. Jenže banka věděla, že provádět exekuci v případě krachu města na škole, by mohlo vyvolat nepokoje a tak jim půjčku na zástavu školami odmítla. Co udělali naši dobrodinci? Zastavili Městský úřad, který jsme nedávno mnoha miliony všichni zaplatili. Titíž klokani se prohospodařili k tomu, že si museli zastavit i židli pod zadkem, aby se mohli zase napakovat. Toto a mnoho ostatních věcí si v Lovosickém dnešku nepřečteme. Spíše se tam objeví, nářek pana starosty, že neví co se vyšetřuje a není informován policií. Pane starosto mě spíše zajímá, kdy vás zavřou s celým ansáblem. Toto je důvod proč jste se pomstil dětem a chcete zaplatit za pronájem veřejného lesoparku. Nebo začínáte splácet dluhy za Steinera? Jen tak pro zajímavost, ODS si svoje místní rady nebo sněmy dělá v budově zastaveného Městského úřadu. Žádám vás, aby jste předložil veřejnosti účtenky za zaplacení těchto schůzí. Nevěřím, že tak učiníte, protože jste zbabělý ubožák a bylo by načase, aby opozice žádala vaše odvolání. Vepř by neměl být starostou. Vepř, který se mstí dětem by neměl být zastupitelem. A ti vepři co vám pomáhali při této mstě, by neměli být v radě ani v zastupitelstvu. Naše redakce navrhne a připraví uspořádání petice, za vaše odvolání. Jsem pro vaše potrestání za všechny vaše zlodějny a jsem pro potrestání všech, kteří vám v tom pomáhali. Nebuďte si tak jistí, že všude jsou zkorumpovaní policisté nebo státní zástupci. Jsou útvary, které nejsou na tom cirkuse v našem okrese vůbec závislí. Jsou slušní a poctiví policisté. Boží mlýny melou pomalu, ale jistě. Vaší mstou jste jen dokázal vaši špinavou povahu. Můžete se jít opět pomodlit a vyzpovídat, tím se však z vás nestane jiný člověk. Ubožákem a zbabělcem zůstanete stále.

 

 Jan Piegl st.


 

Nezávislý Občasník Lovosicka vydává Roderik Slavík, Školní 18, 410 02 Lovosice pod evidenčním číslem MK ČR E 16413, šéfredaktor Roderik Slavík, řídí redakční rada, tel. kontakt: +420607630371 a +420737914684, e-mail: občasník.lovosicko@seznam.cz

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Kulhánek a 12 Loupežníků

(Občan, 17. 9. 2009 19:54)

To je loupežník ten Kulhánek a spol.Kdo je zastaví ??

Pochvala

(Jenda, 17. 9. 2009 14:15)

Jo pochvala za odvahu pojmenovávat věci pravými jmény.jen tak dál.

Díky paní Nováková

(Ivča, 16. 9. 2009 19:30)

Děkuji vám za váš dopis, který jste nechala uveřejnit na občasníku. Je to poprvé co se dovídáme, jak se u nás jedná i od zastupitele. Nechápu jak může někdo, kdo tady nebydlí mluvit do toho co se v Lovosicích dělá. Pan Kaiser si plete adresu. Zde jste pouze host a to díky panu starostovi a lidem z rady, kteří si vás kupují našim majetkem. Stejně si kupují i naše zastupitele a někteří se nechají kupovat rádi.

Vláda hyenismu.

(Venouš, 16. 9. 2009 11:31)

Hyeny v akci. Jen nás okrádají a dělají si co chtějí. Věřím, že jejich nehorázné pakování skončí a přijde trest v podobě basy.

Je to špatenka.

(Věrka, 16. 9. 2009 7:21)

Mladí lidé nadávají také, ale nechtějí se zapojit. Na dnešní vedení radnice nadává každý. Nenajde se nikdo v zastupitelstvu a v radě, komu nejde o svoje hovínko a postaví se před občany a řekne dost? Mladí potřebují spoustu věcí, nejen herny a hospody. Není v Lovosicích slušná kavárna o kině ani nemluvě. Lovoš by potřeboval rekonstrukci a místo toho se dají peníze ne ufonský výmysl pana starosty. Jsme městem, kde se pro lidi nic nedělá a vytahují se peníze z kapes občanů. K těm tří tisícům za dětský den, říkám lidské hyeny. Nic jiného nemají v hlavě než politiku nebo snahu pomstít se těm co se nechtějí smířit s daným stavem. Pane starosto jestli chcete být důsledný, ukončete učinkování vaší milenky na majetko-správním a vypište řádný konkurz. Pan John s každým mluví jako hodný strejda, ale pro nikoho mimo sebe a svých osobních přátel nic neudělá. Pan Jakub se tvářil jako zástance mladých a vyklubal se z něho otrok starosty. O těch dalších v radě nemá žádnou cenu se bavit. To jsou lidé, které by v jiném městě už dávno vyhnali občané, kteří by jim neodpovídali ani na pozdrav a při náhodném setkání ve městě by přecházeli na druhý chodník. Vadí mi, že se tito lidé vůbec nestydí a chodí si po městě jako by se nechumelilo. Volby se blíží, ale dejme jim to pořádně najevo už teď. Petice rychle a odvolat nejen starostu, ale i radu. Odpovědnost nesou všichni, navzájem se kryjí a dělají si alibi.

nechápu

(Jenda, 15. 9. 2009 8:34)

Tohle obsazení radnice s Kulhánkem,Johnem je to úplně nejhorší co pamatuju a že toho pamatuju dost.Jen nechápu proč to stále tolik lidí nechce vidět a slyšet.

I ten Novák..

(Váňa, 15. 9. 2009 7:46)

Byl lepší než starosta z hospody. Tolik nevysvětlených a nepotrestaných podrazů na Lovosice a jejich občany neudělal žádný starosta v historii. Dobře si lidi zapamatujte jména členů rady a jejich přátele v zastupitelstvu.Nevolte nikdy opilce a alkoholiky. Rozdělí a pozkradou vaše peníze u piva. Vyjde z toho něco podobného jako Steiner. Co však dělalo zastupitelstvo ve chvíli, kdy jsme věděli, že se nejedná o stavební firmu nevím? Dzcl mělo skončit, neskončilo a prodává pozemky lidem, kteří si z města dělají svoji pokladničku.Trvejte na projednání vašich trestních oznámení, odvolejte se a upozorněte i UOOZ. U nás se už jedná o organizovaný zločin. Musíme je zastavit nebo příští zastupitelé budou sedět v parku.

Panu Pieglovi staršímu!

(Novák, 14. 9. 2009 23:14)

Souhlasím s vámi, že Lovosice ovládají lumpové. Psal jste o tom i v době panování Nováka. Nevěděl jste, že přijde daleko větší zlo.Prosím vás o laskavost, snažte se udržet na uzdě výrazy, které používáte. Děláte záslužnou práci. Píšete pravdu, ale zvulgarizováním útoků proti lumpům odradíte ty slušné. Rozumím, že člověk v bezmocnosti řeší problémy emocionálně, vy se však snažte před volbami o větší slušnost. Vaše noviny čte dosti lidí, jen já kopíruji přes třicet kousků, aby se dostalo na všechny zájemce. Když si večer sedneme vzpomínáme na pana Cmírala a říkáme si, že to byl ač komunista nejlepší starosta, kterého Lovosice mělo a přejeme si podobného najít mezi kandidáty. Vaše strana má možnost starostu získat, bylo by škoda to pokazit sice pravdivou, ale přece jen vulgární rétorikou. Vaše noviny před volbami budou třeba proto pište dále o šlendriánu na radnici a v zastupitelstvu, ale přitáhněte uzdu emocí. Jsem rád, že tyto noviny jsou, ale více slušnosti vám přinese více čtenářů. Je to všechno k vzteku, ale člověk by měl projevit více pokory. Ocituji vám z článku, který napsal Peroutka v roce 1948. "Oslové a nevzdělanci cítí příležitost a mnoho lidí jim uvěřilo. Nikomu nevadí, že se k moci dostali zločinci". Slušně řekl, to co říkáte vy. Bohužel ho nikdo neposlouchal, ale nakonec zvítězil i když se toho nedožil. I dnes se dostali k moci zločinci a nevzdělaní oslové, kteří používají stejné metody jako jejich předchůdci. Jsou to možná ta hodná zvířátka s rypáčkem, ale neříkejte jim vepři, když můžete napsat prasátka. Děkuji za pochopení a těším se na nové číslo novin, které již dlouho nevyšlo. Prázdniny skončily a my se snad zase dočkáme.

Podepíšu ji.

(Robert, 14. 9. 2009 19:56)

Taky ji rád podepíšu.Každý kdo nebrání zlu se sám stává podílníkem na zlu.

Modrost jim chybí.

(Sova, 14. 9. 2009 14:25)

Spoléhají se na svoji beztrestnost. Starosta je největší šmejd jakého kdy Lovosice měly. Je velká škoda, že se nikdo nepokosil odvolat starostu a radu. Když bude petice za odvolání podpořím ji a rád.

To jsou koumáci

(Laďa, 14. 9. 2009 11:22)

A oni si dělají schůze na MěÚ ? A bezplatně ? Není to už zneužití pravomoce ??

Nehlasovali by ?

(Pavel, 14. 9. 2009 10:12)

Nevěřím tomu, že by nehlasovali s ním.Je to taková povedená partička.Podpořili se i v jiných věcech.Nicméně tentokrát tam nebyly měli dobrý čuch.

Pravdu!

(Piskoř, 14. 9. 2009 9:54)

Této hlouposti se nezúčastnil John a dokonce ani Jakub nebyl přítomen. Souhlasím byla to ukrutná blbost. Byl jsem se podívat bylo to povedené a přišlo hodně dětí. Souhlas s autorem, toto by měl pan starosta podpořit. Asi zavidí, že ODS není schopna udělat podobnou akci a pobavit nejvděčnější publikum, které kašle na politiku a to jsou děti. Když je pravdou, že pořádáte schůze vaší strany v budově MÚ pak se vám divím dvojnásob. Naběhl jste si na vidle a navíc ztratil můj hlas. Msta na dětech je neomluvitelná. Stejně jako nedodělaná školka v Sadech pionýrů. O vše se vám stará John a Jakub vy neděláte nic. Jen vytáhnou paty už uděláte volovinu, kterou uškodíte všem. Jděte už k šípku i s vašimi přáteli. Toto nemohl vymyslet normální člověk a nemohl by také hlasovat. Co to máme na radnici za lidi?

Jsou stejní ?

(Ivan, 14. 9. 2009 8:57)

Taky se neustále ptám co by musel Kulhánek a jeho parta provést aby se zastupitelé rozhodli, že již nechtějí aby je i město zastupoval takový člověk.Nebo jsou stejní jako on?

Čemu se divíte?

(Vadí, 13. 9. 2009 19:37)

Banda, která už dávno měla být vyhnána do svých luxusních příbytků, které si pořizují mimo Lovosice. Říká se tomu pomalé odcházení. Škoda je, že zastupitelstvo jim dovolí další zlodějny.