Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jistě nejen já mám pocit,že v poslední době, zažívám jakési dejavu.Dějí se věci nad ,kterými nejeden z nás kroutí nevěřícně hlavou.

Omylem jsem vyslechl rozhovor dvou lidí (omlouvám se za neslušnost).Vášnivě diskutovali o schůzi Lovosické ODS,kde se několik členů pokoušelo odvolat předsedu místní ODS Kulhánka.Podle rozhovoru mu byla několika členy vytýkána nezdravá atmosféra v ODS,že dochází k vylučování členů,členové odcházejí a další zájemci o členství jsou přijímáni pouze,když prokáží loajalitu

ke Kulhánkovi a k jakési jejich skupině.Ostatní jsou odmítáni. 

Také prý byl kritizován za své působení ve funkci starosty.Převážně mu prý vytýkali nepožadování EIA ( studie výroby na dopad na životní prostředí) a to v případě výstavby překladiště v blízkosti vilové čtvrti Nové Klapý.Předraženou opravu podchodu za 30 milionů .Proplácení faktur ještě před odsouhlasením v rozpočtu.Ztrátové vážení vozidel a další a další věci.

Také prý byl dotazován jak probíhala jeho spolupráce s komunistickou STB.

Výsledkem této diskuze prý byl návrh na odvolání předsedy Kulhánka i celého vedení.V poslední chvíli prý se podařilo jakési jejich skupině v čele s místostarostou Jakubem prosadit veřejné hlasování(nad tím se ty dvě osoby velice nasmáli) . V tu chvíli prý bylo rozhodnuto.Dopředu byli údajně domluveni a ti ,kteří nesouhlasili tak těm bylo domluveno. A tak hlasování byla v podstatě demonstrace věrnosti Kulhánkovi a jakési skupině uvnitř lovosické ODS.

 

Musím říct,že kdyby byla pravda polovina toho co jsem vyslechl (bohužel si myslím,že byla pravda všechno.A to podle vícero indicií,které sem nepíšu)tak by se měli Lovosice přejmenovat na Palermo.

 

Celá tato událost je o to více zajímavá pro toho kdo si přečetl páteční noviny ,kde je fotografie našeho místostarosty a funkcionáře ODS Jakuba a článek o tom,že vystudoval komunistickou školu VB a sloužil u zásahové jednotky,která zakročovala proti odpůrcům totalitního komunistického režimu v lednu 1989 při Palachově týdnu i 17. listopadu 1989 proti studentům.

Nemyslíte,že je to smutné a zároveň i tragikomické ,když takoví lidé reprezentují a zastupují pravicovou stranu,která odmítá spolupráci s KSČM ?

 Bohumil Novák

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář