Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Jediný a ještě velmi slušný zastupitel jsem napíše a vy se k němu chováte jako k největšímu nepříteli.. On má lidi pravdu a navíc i odvahu do tohoto kotle vlézt a podepsat se. Jsou zde lékaři, kteří berou i statisíce měsíčně. Kdyby některý z nich byl sociální, tak od malých dětí a lidí přes sedmdesát si peníze nevezme. Za řešení svého problému vyhlásí doktoři stávku a berou si pacienty jako rukojmí. Dnes, kdy musí platit jejich pacienti, peníze jim na ruku, jsou ticho jako němí. Ba naopak se to mnoha z nich zalíbilo tak, jak napsal mladý Piegl, že chtějí ještě. Po obyčejném lidském studu, brát peníze od malých dětí a starých lidí nad hrobem není ani vidu ani slechu. Dokonce u nás máme lékaře vlastnící lékárnu a lékaře typu Hyngára, kteří myslí jen na sebe. Byl to právě doktor Hyngár, kdo se přisál k radnici jako dítě k cecíku a začal na občany Lovosic dělat dlouhý nos. O koupi výstavního domu po Čezu v Kostelní psal již starý Piegl. Naprosté ticho. Už jste viděli zloděje jak vysvětluje svůj čin okradenému? Já ještě ne. Příspěvky velice připomínají Hyngárovu dílnu. Co tedy vlastně chcete? Chcete aby se stavěli nové startovací byty pro mladé lidi? Pro ty staré a nemocné by se mohlo postavit nějaké zařízení cenově rozumné, aby nemuseli do různých domovů anebo dokonce na odkladiště do LDN? Já ano protože si myslím, že i umřít se dá slušně. Na to však musí být peníze a  rozumní lidé na radnici, kteří nemyslí jen na to jak zbohatnout na lidských neštěstích. Město nemůže prodávat nemovitosti k podnikání levně. Mělo by to platit pro všechny kdo si kupují takovou nemovitost. Stejně i  pro lékaře. Něco jako sociální doktor v Lovosicích neexistuje a já myslím, že ani jinde ne. Slušný doktor by se postavil proti poplatkům u dětí a starých lidí.  Jsou takoví, ale ne tady např. ve Vrchlabí a tam nebydlíme. Kde jste všichni byli, když lidem byla prodávána střecha nad hlavou jako zvířatům? Dnes mnozí bydlí v podnájmu u našich volených za tisíce korun. Nikdo se neozval, když se byty i s lidmi prodávali nějakému vinaři a dokonce si je kupovali i zastupitelé nebo jejich známí. Znovu se máme chovat lidsky jenom my občané. Věta typu doktory potřebujeme všichni nemá logiku. Oni nás potřebují více protože bez nás by si nevydělali a nikdo by jim nenosil drobné do kapes. Když chtějí u nás mít soukromou ordinaci ať zaplatí jako každý jiný. Jak je z diskuze zřejmé ústupek už byl učiněn tím, že se dům nebude prodávat za tržní hodnotu, která je jistě vyšší než hodnota odhadní. Rozdávat bohatým a brát chudým připomíná Jánošíka, který se pomátl. Nebo komunismus naruby. Obojí je nebezpečné. Jediné co mě zajímá kam ty peníze přijdou a jestli si je někdo z našich radních nepřivlastní, nebo si je navzájem nerozdělí. Neopravuji a nekontroluji chyby to je pro naše češtináře všech pohlaví. Musím ještě napsat, že mladý Piegl je Zastupitel s velkým Z a  proto vystupuje veřejně, jasně a sám za sebe. Jestli toto nedělá zastupitele zastupitelem tak tedy co ?

 

 Stanislav. L /celá adresa v redakci/

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Fantastický.

(Divoch, 19. 3. 2008 12:52)

V Lovosicích už nebydlím, ale mám tam početné příbuzenstvo. Něco takového by jsme potřebovali v Úštěku u nás na radnici to jsou také kouskové k zulíbání. Např. Uhlík ten také jen pro sebe a pak naše místostarostka podivný to zjev na radnici. Máme slušného starostu, ale slabocha. Asi to také založíme, je to fantastický!

Stále stejná skupina

(winston, 17. 3. 2008 15:24)

Je naprostá pravda,že v Lovosické ODS vládnou v současné době bolševici.Dostali se tam k moci a zlikvidovali každého koho mohli.Podařilo se jim odstavit Závadu,Vybírala,Palečka,Vyloučili Závadovou a další.Myslím,že Lovosická ODS drží celorepublikový primát,hledal jsem a nepodařilo se mi zjistit,že by některá ODS vyloučila člena za názor.Ale teď zpět k Lovosické specialitě.Je to stále stejná skupina/ Kulhánek,Hauf,Berešová,John,Gebur,Šramota,Hrdlička a nově Jakub a Novák/,která se rozmístila do různých politických stran a stále již několik let velmi úzce spolupracuje.Manipuluje městským zastupitelstvem,ovládá takřka všechny strany ,které jsou zastoupeny v městském zastupitelstvu/ všechny Komise a Výbory Zastupitelstva.

Ahoj Zdenko.

(Ivča, 17. 3. 2008 14:50)

Největší údiv ve mě vyvolává jak Deník Litoměřicka, ani slovem se nezmíní o problémech v Lovosicích např. o denní městské policii, která je na nic což musí vědět průměrně vzdělaný zastupitel, člověk i redaktor, ale píše nám pověsti o straně za důstojné stáří. Správně to napsal Standa. Nechci komentovat kdo byl kdo, ale za ty peníze co máme se nedá žít vůbec. Co chce Arpád měnit v Lovosicích, kde už sedí v zastupitelstvu snad od začátku je mi záhadou? Díky Deníku, který informuješ jen o tom co se ti hodí, hlavně o hloupostech. Chtěla bych se také zeptat to je zadarmo, za vajíčka nebo za peníze? Zrovna v této době po totálním zničení Holoubkova přichází na řadu Nové Klapý? Paní Berešová hájíte v zastupitelstvu koho? Nebo se stanete novým Kulhánkem, který Holoubkov napumpoval smrady a jedy, sám se však vydal bydlet jinam.

Moc složité.

(Standa, 17. 3. 2008 14:32)

Proč volit ty nebo jiné je složité. Všade jsou bývalí bolševici a v některých stranách jako např. v ODS i vládnou. Jací jsou poznal na svoji kůži Vybíral. Podrazili ho a takto pracují stále, oni se vůbec nezměnili. Souhlasím s vámi, že Gebur by měl mlčet, ale takových je více. Překvapil mě Grečl nemohl by vysvětlit jak on bojuje proti špatnostem v ČSSD? Nikdy jsem o něm neslyšel. Ba naopak teď slyším, že se dal na podnikání a stal se velkým přítelem Gebura. Mohu se optat za kolik? Podnikat se musí a peníze jsou třeba? Víte já nechci rozdmýchávat kampaň, ale kdo zná Gebura musí mi potvrdit, že nikdy nedodržel to co slíbil. Ani v dobách minulých a v dnešních nevím já od něho nikdy nic nechtěl, ale dáváme dohromady aktivity poslanců ani dnes nehájí občany, ale sebe. Strana za důstojné stáří je totální kravina. Jen bolševik si myslí, že se za dnešní důchody dá důstojně žít. O snězení hovnivála se s vámi vsadím, že o důstojném stáří nevíte vůbec nic. Zeman jen ze zloby podporuje, ale spíše nepodporuje tuto virtuální hloupost. Zdenko posílám mail a prosím o možnost nám pomáhat. Lidi, kteří se nebojí říci co je trápí si vážíme.

Taky jsem to četl

(Šedivý Zikmund, 17. 3. 2008 14:24)

Taky jsem to četl. Moc jsem se nasmál. Je ze stejného těsta jako Kulhánek, Houf a John. Nevím proč si tu stranu nezaložili spolu. To že jako sociální demokrat kupoval za pakatel byty i s nájemníky jak píše Zdenka je opravdu skvělé. Tomu člověku nevěřím ani slovo a je dobře, že se ho ČSSD zbavila.

Oprava.

(Zdenka, 17. 3. 2008 14:11)

Mail: Zdenka.VV@seznam.cz. Děkuji za pochopení na jedno V jsem zapomněla.

Strana důstojného života

(Zdenka, 17. 3. 2008 14:04)

Hezký název, ale není možné ho přijmout od pana Gebura, který kupoval byty i s nájemníky a zvedá ruce za radniční partu. Nese odpovědnost za ceny tepla a. je spolčený s Peterkou. S Houfem parceluje DZCL. Jaký důstojný život pro nás připravuje? Zajímavé je, že říká jak nesouhlasí s městskou policií a zároveň se zdržuje hlasování. Najednou se všichni dovolávají Zemana, ale nikdo mimo Piegla se s nim z Lovosic nesetkává ani nestkával.I já jsem s nim do prahy na setkání jela o panu Geburovi nic nevím. Hráli všichni podivnou hru jako mnozí sociální demokraté a Zeman je jen maskot. Co udělal Gebur proti kraji nebo proti Paroubkovi, když mu to tak vše vadilo? Držel hubu a nechával lidi ve štychu. Strana důstojného života je stranou, která nejen v Lovosicích nemá smysl. Spíše by se mohla jmenovat stranou vajíčkářů, lidí, kteří za vajíčka a pár piv vstoupí kamkoli. Jako občanka Lovosic se ptám pana Gebura je souhlas s chobotnicí různých monster kolem Lovosic zajištěním důstojného života? Hlasoval jste pro, aby vzniklo další logistické centrum také. Co děláte pro občany, když je necháte obklopit jedovatými výpary? Vy všichni máte dost peněz, aby jste bývali někde v Opárně nebo jinde co budeme dělat my? Kašlu vám na počty, ale zajímá mě program. Musí to být podivná strana kam vlezou lidé aniž vědí co bude prosazovat? Lidově se tomu říká pohádky pro lidi a skutek utek. Jste spojený pupeční šňůrou s naším vedením radnice a chcete zakládat stranu. V ní bude Šramota, Peterka nebo i jiný přisluhovač radnice jako např. Hrdlička? Nebylo by lepší zrušit komunisty v Lovosicích a ukončit členství ve stranách všem bývalým? Ti by potom mohli založit jinou stranu, která by byla v Lovosicích lidem prospěšná. Dnes až na Trefného je to samý kolaborant s ODS. Byli doby, kdy i já jsem se ochomýtala kolem ČSSD, ale rychle mě to přešlo pro neustálé pomluvy a podrazy. Proto na lži, které předvádí pan Grečl a pan Gebur nedám. Přestala jsem chodi dávno, ani jeden my nestál za to, abych tam zůstávala. Piegl je také neustálý kritik, ale zastává se lidí a to nemohou popřít i jeho největší kritikové. Nelíbí se mi však na něm jeho hulvátství, které mnoho lidí odrazuje. Kandidátka do kraje za ČSSD je ostudou a v tom s Pieglem souhlasím naprosto. Budu volit Severočechy tj. stranu pana Vozky v tom mám jasno.Můžete mi napsat na mail Zdenka.V@seznam.cz

Gebur.

(Petr, 17. 3. 2008 9:16)

V Dnešním litoměřicku je článek Gebur-začínám znova.To je taky nářez!Je v klubíčku s Johnem a Kulhánkem,že by si konečně založili svoji Klokaní stranu?Ještě přibrat Haufa a Johna a můžou začít.

Souhlas

(Horymír, 14. 3. 2008 7:50)

Souhlasím s Winstonem

Směšné a nedůvěryhodné

(winston, 12. 3. 2008 15:22)

Zásadní problém vidím v tom,že dnes již čím dál více lidí vidí jak se na městě hospodaří.A nejsou to jen obskurní reprezentační fondy na pohoštění a dárky bizarní trojice pánů Kulhánka,Johna a Jakuba.Ale i podivné stavební zakázky v režii místostarosty Johna, investoři starosty Kulhánka a hraní si s autobusy místostarosty Jakuba.Pokud k tomu přičteme poslední vyjádření Johnova satelitu Jindřicha Nováka /kterého teď údajně vyslal do ODS /nedivme se,že jsou občané velmi znepokojeni.Slova o zájmu o dobré hospodaření města zní z úst těchto pánů přinejmenším směšně a nedůvěryhodně.

Lékaři jsou podnikatelé.

(Standa, 12. 3. 2008 13:00)

Nejsem proti tomu co píšeš Zikmunde dále, ale proti rakouské firmě i proti způsobu vystupuje mladý Piegl i Tomanová stále a to v mnoha periodikách. Já se jen tak trochu bojím, že zde vzniká snaha zneuctěných bývalých nositelů rudých knížek přesvědčit nás o špatnosti socanů. Když však odhlédnu od toho, kdopak to bude za životní jistoty mluvit je mi tak trochu špatně. Nevadí-li to té straně jejich problém.Zeptej se však jiných podnikatelů, kteří museli začít od píky a nikdo se jich nezastával. Bolševickou manýrou je nadřazovat jednu skupinu druhé a tím podceňovat jejich práci. Vzpomeň na horníky v době totality a dnes z toho mají trauma. Pravidla hry se nedají ani nastaviit tak, že lékař léčí tak má mít výhody ve veřejné soutěži.Podívej se na lékaře v nemocnici, kteří opravdu zachraňují životy a jejich odměna je proti soukromým lékařům malá.

Žádná neuroza

(Šedivý Zikmund, 12. 3. 2008 10:21)

Gandalfe,

I kdyby brali miliardy měsíčně, tak nikomu z nás do toho nic není. Bývávalo, kdy jsme si byly všichni rovni.

Lidské životy prostě zachraňují. Na tom nic nezměníš Gandalfe, opravdu.

K těm rakušákům. Ono, víš, články v tisku jsou sice pěkná věc, ale co zastupitele dělá zastupitelem jsou činy. Když se o tom rozhodovalo, tak měl vystoupit a ptát se, předkládat své znepokojení a podobně. Ne později psát jak jsou všichni špatní a podobně, když sám ani nehlasoval.

To, že veřejně a tímto způsobem vystuje on, je čistě jeho věc. Osobně si myslím, že by své názory měli prezentovat alespoň tímto způsobem všichni zastupitelé. Nejde tu o žádnou neurozu, nebo boj. Jde pouze o diskuzi, tak Gandalfe, Stando a dědo uklidněte :-)neuroza zvaná mladý piegl

(gandalf, 12. 3. 2008 10:09)

Jinak to snad ani nejde nazvat

kolik berou praktičtí lékaři si udělej obrázek podle toho v jakých jezdí autech a bydlí domech troubo.
Praktickej lékař zachraňuje lidské životy to je hláška roku to jdi říct lékařům do nemocnice. Proti rakušákum vystupuje mladý piegl neustále jde to doložit jeho články v tisku, nikdo jiný to nedělá. Co má asi jako jeden zastupitel dělat ty vševěde? že má vystupovat pod svým jménem je povinnost ale že to dělá jen on je divné a že kritizuješ jen jeho mi stačí k tomu že si dovedu představit co jsi asi ty zač. A od kdy mají zastupitelé platy? Mají odměny několik stovek měsíčně tak nelži ty tlučhubo.

Nesouhlas.

(Šedivý Zikmund, 12. 3. 2008 9:54)

Pakliže je zastupitel o kterém Stando píšeš jediný slušný, tak jsou na tom Lovosice ještě hůře, než jsem si myslel i v těch nejčernějších snech.

1. Praktičtí lékaři neberou statisíce. Tomu Stando věř. A i kdyby, nic ti do toho není. Nenatahuj sem bolševický manýry založený na tom, že kdo má, musí dát. Asi si ty ani pan zastupitel neuvědomujete, že tito lidé museli absolvovat nějakou tu školu. Něco umí a hlavně nesou odpovědnost za životy spousty lidí.

2. Kdyby některý z nich přestal od dětí a důchodců vybírat poplatky, porušil by zákon.

3. Samozřejmě. Byty pro mladé, sociální byty a podobně. Ty Lovosice potřebují. Ono je to ale těžké, když se staví luxusní koplexy za městem a Lovoš se zastupitelé chystají rozparcelovat až nahoru. A jak se těmto záměrům postavil zmiňovaný zastupitel? Jako načepýřený kohoutek odběhl z jednacího sálu. Konstruktivní opozice.

4. Stando, nedělej, že ten dům se má lékařům darovat. Oni nabídli několik milionů. Jenže hamižný Houf, Novák a nově také zmiňovaný zastupitel se tomu postavili. Důvodem je zřejmě to, že potřebují mít v městské kase o něco víc na to, aby ty peníze mohly přetavit do svých kapes přes nesmyslně předražené projekty vz. metro u Besedy, MHD, kterou jezdí odhadem 4 lidi denně, Městská policie, další peníze budou také muset nalít do DZCL atd. atd. atd.

5. To, že vystupuje za sebe a pod svým jménem je jeho povinnost! Za to je placen z našich daní.

Souhlas.

(Děda, 12. 3. 2008 9:25)

Souhlasím naprosto. Sociální doktoři neexistují. Nejlépe jste to vystihl s tím komunismem naruby. Na naše zastupitele a radní to platí. Nechápu proč ta ohleduplnost k lékařům a ne k jiným. Jsem proti tomu, aby se prodával tento barák lékařům za jinou než nejvyšší cenu. Na mě taky nikdo nebral ohledy a vše jsem si musel pořídit za tržní cenu.