Jdi na obsah Jdi na menu
 


dne 14.4.2009 jsem na Městský úřad v Lovosicích zaslala podnět k zamyšlení o možnosti využití nebytových prostor v ulici Žižkova čp. 193, ke zřízení KINO-KAVÁRNY. Dle odsouhlaseného strategického plánu, viz. usnesení ZM č. 218/V/2008

 

 

Důvodem k podnětu byl blížící se termín ukončení platnosti smlouvy o nájmu nebytových prostor v ulici Žižkova čp. 193, Lovosice s paní Olgou Hruškovou

 

 

 

Překvapením pro mne byl telefonát pana Tomáše Kaisera, hned druhý den po předání dopisu na Městském úřadě Lovosice. V tomto hovoru se pan T.Kaiser dosti nevhodným způsobem dotazoval: „Co to prý má znamenat ta KINO-KAVÁRNA“.

 

 

Jak je možné, že o tomto dopise a mém podnětu ví někdo ještě dříve, než se tím zabývala RM Lovosice na svém zasedání?

 

 

V telefonickém rozhovoru s panem tajemníkem ohledně vyjádření RM Lovosice k mému podnětu, mne pan tajemník Ing. Martin Burian informoval o skutečnosti, že dodatek č.1 k nájemní smlouvě ze dne 2.6.2003, Lovosice, který upravoval termín ukončení nájmu byl sice sepsán, ale prý nebyl podepsán žádnou smluvní stranou. NA základě toho prý tedy platná stále původní smlouva z roku 1993

 

 

V dobré víře a v zájmu vyřešení situace jsem panu tajemníkovi na jeho e-mailovou adresu zaslala kopii dodatku č.1 k nájmu nebytových prostor ze dne 2.6.2003, kterou vlastním již několik let, z dob, kdy jsem se o tuto nemovitost zajímala. NA této mé kopii je zcela zřetelný a dobře viditelný podpis obou smluvních stran.

 

 

Na sněmu MS ODS Lovosice dne 22.5.2009 jsem byla před všemi přítomnými členy MS ODS Lovosice panem T.Kaiserem obviněna z krádeže výše uvedeného dodatku č.1 k nájemní smlouvě ze dne 2.6.2003.

 

 

Toto obvinění beru jako urážku a pošpinění mé osoby.

 

 

Ovšem znovu se dostáváme k otázce, kde a jak získal pan Kaiser informace o mém vlastnictví dodatku č. 1, ke smlouvě o nájmu nebytových prostor?

 

 

Doufám, že RM Lovosice a pan tajemník Ing. Martin Burian přijmou k této skutečnosti nějaké stanovisko.

 

S pozdravem

 

 

Vladimíra Nováková

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Neškodná?

(Loutka, 25. 9. 2009 13:32)

Ten už je to samé co celá rada. Je fakt, že jinak nemůže, ale býval to slušný člověk. Dnes je z něho také nenasytný klokan.

Tajemník to je otazník

(Venda, 23. 9. 2009 20:26)

Tajemník je jen neškodná loutka.... to je politik a kámoš Haufa.

Jsem vždy s těmi co mají prachy.

(Tajemník, 23. 9. 2009 18:44)

Zbytečně mě děvče píšete, já nejsem kus telete. Nechci jim šlapat na paty, jsem s nimi oni mají prachy.

Fandím vám.

(Jana, 23. 9. 2009 8:49)

Fandím Kontrolnímu výboru a paní Novákové. Nepochopím jediné, jak může pan Kaiser rozhodovat o tom co se bude dít v Lovosicích. My snad patříme pod Litoměřice? Jestli ano pak si přeji, aby rozhodoval pan Chlupáč, to je velmi slušný člověk, ale Kaisra pošlete do Litoměřic šupem. ODS má velmi málo času, aby se začala chovat jinak než dosud. Když tak neučiní, v Lovosicích si může psát nekrolog. Proč nemáme lidi jako je pan Chlupáč? Proč se z normálního strojvůdce stal takový zlý a nenasytný člověk? Proč se z lékaře, kterého si lidé vážili stane netvor. Hodná paní Berešová, která každého vítá se promění ve velkou kapsu. Z pana Jakuba se stane ubohý kašpárek. Stačí. Nebudu tyto a další lidi volit. Jsem ochotna pomoci všem, kdo najdou odvahu se zlu na radnici a v zastupitelstvu postavit. Zatím mimo těchto novin nikoho nevidím. Škoda, už je za pět minut dvanáct.

Držím palce!

(Vladimír K., 22. 9. 2009 12:13)

Paní Nováková držím palce a nedejte se. Napište něco o práci kontrolního výboru a o práci dalších členů ať víme koho už příští volby nevolit.