Jdi na obsah Jdi na menu
 


Regiem za Opárenské údolí říkají všichni kdo sem přicházejí z blízkých ošklivých Lovosic při pohledu na stavbu a rámus mostu budoucí dálnice ………..

 

 

Méně pohybliví důchodci z Lovosic si stěžují, že obědy musí zaplatit ve školní jídelně a dopravu jídla na radnici. Nelze to sjednotit na jedno místo?

 

 

Někdy mám pocit, že jediný kdo to má v hlavě v pořádku je JUDr. Otakar Motejl, ombudsman České Republiky. Ať se vyjádří k jakékoliv kauze, problému vždy z toho čiší moudrost, citlivost a shrnutě řečeno pravda. Odsoudil výstavbu dálnice přes CHKO České středohoří, odsuzuje stále výstavbu ošklivých plechových hal na zemědělské půdě, která se pak nabízí k pronájmu, / Lovosice / a další. Je radost ho poslouchat. Když se na něj obrátí občané, vždy pomůže. Mnohokrát i soudy po jeho zásahu změnili svůj verdikt! ……..

 

 

Viděl jsem graf jak ořesně stoupá tady na severu rakovina plic i rakoviny prostaty. Vinou je špatné životní prostředí. I v Lovosicích máme několikrát prošvihnuté normy vhodné pro lidské dýchání ………..

 

 

Základní škola Antonína Baráka rozhodně nedělá ostudu svému jmenovci. Na jedné panelové stěně je hezká velká malba s dětským tématem a naší krajinou …….

 

 

Obyvatelé Kostělní ulice si stěžují, že mizí pískoviště, která tam léta fungovala. Klademe radnici otázku proč? ……………

 

 

Sedím už dva roky v zastupitelstvu. V klidu prohlížím tváře kolegů a přemýšlím co jsou vlastně zač? Jeden příklad za všechny: Ing. Novák hrdý člen ODS, dříve ředitel učiliště, kterému jsem asi půl roku po „sametu“ jako tehdy předseda místní ODS vytknul portrét Lenina v jeho kanceláři. Bez komentáře ………….

 

„Uklízíme Lovosice“ nazvali lovosičtí ochránci přírody brigádu kdy uklízeli bordel, který radnice nějak nevidí. Hašišácké doupě za školní jídelnou, skryté okolí škol, škarpy podél trati Děčín=Praha…………………..

 

 

 

 

 

 

 

 

Nezávislý Občasník Lovosicka vydává Roderik Slavík, Školní 18, 410 02 Lovosice pod evidenčním číslem MK ČR E 16413, šéfredaktor Roderik Slavík, řídí redakční rada, tel. kontakt: +420607630371 a +420737914684, e-mail: občasník.lovosicko@seznam.cz

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář