Jdi na obsah Jdi na menu
 


Všechno do betonu i to nové náměstí.

8. 8. 2013

 

06.jpg

 

Lovosická radnice i zastupitelstvo schválilo rekonstrukci našeho náměstí. Nejde ani tak o náměstí i když hrůza mě jímá co ti patvoři jsou schopni udělat. Doufám, že staré náměstí nechají na pokoji. Park je však nenávratně zničený vandaly, kteří zvedli ruce pro vykácení stromů a jejich nahrazení betonem. Když jsem to poprvé spatřil zeptal jsem se jestli to není jen cesta pro vjezd aut. Když jsem se dozvěděl, že to tam zůstane pochopil jsem mnoho věcí.

Nikdy by do zastupitelstva neměli být voleni vandalové a lidi, kteří zvednou ruku pro všechno jen když to nese. Pochopil jsem proč ještě Orbis ta hrůza v parku nedostala ještě pokutu a spolupráce s městem čile pokračuje. Když už tam některý blbec nahnal poštu měl by zajistit i parkování. To Orbis znemožnil závorou. Čí to byly pozemky a kdo je prodal Orbisu? Když už není pokuta co aspoň to parkoviště? Ale svině zůstane sviní.  Pochopil jsem, že nejde o náměstí, ale zase chce někdo vyždímat město, tedy nás občany a donutit nás k postavení něčeho z čeho budeme mít jen bolavou hlavu. Kdo se napakuje a komu to slouží ? Pochopil jsem, že betonová lobby ovládá i Lovosice a nové prodloužené náměstí musely opustit stromy, aby bylo možno tam dát betonové panely.

Velmi to připomíná dálnici tzv. D1 na Brno. No cesta do pivovaru bude panelová a budeme mít jen malou dálnici. Nazveme ji Blanka z Lovosic. Jde to už na nervy, když někdo stále používá toho samého co tady bylo k prznění Lovosic. Je hrůzné, že klidné volání nikdo nechce slyšet a stále zkouší lidi kam až se dá zajít. Lidi v Lovosicích brblají stejně jako já, ale mlčí. Představa některých zastupitelů a lidí, že jim Lovosice patří je stejně nebezpečná jako představa radních, že padesátka lidí stačí k realizaci nesmyslu. Už je načase zase se ptát kdo ovládá Lovosice a proč muselo padnout tolik stromů kvůli Lovosické Blance.