Jdi na obsah Jdi na menu
 


Trochu statistiky k našim stránkám.

26.5.2015 uplynou tři měsíce od nového spuštění stránek a příští rok uplyne 20 let od chvíle, kdy NOL začal vycházet. O noviny byl velký zájem a byla i doba, kdy přicházely do každé schránky. Jejich náklad se však převážně pohyboval kolem tisíce kusů a někdy klesal a jindy stoupal podle toho, kolik bylo na noviny financí nebo možností je tisknout. Nyní zatím noviny v tištěné formě nevycházejí, ale co není může být. O tom jestli noviny začnou vycházet budete předem informováni na našich stránkách. Jen tak pro zajímavost si přeneseme na tuto stránku ze statistiky počet těch, kteří naše stránky navštívili v daném měsíci. Ještě doplňuji, že za den přišlo nejméně 60 lidí a nejvíce 690. Vždy při vložení nového článku se návštěvnost zvyšuje a po dvou či třech dnech klesá v průměru ke stovce, aby se zase při novém příspěvku zvýšila. Nejvíce lidí navštívilo tyto stránky u posledního čísla NOLu v roce 2014 a to bylo za den 881 lidí. Přes 800 čtenářů navštívilo vydání celých novin na těchto stránkách ještě v roce 2010 v měsíci červnu. A teď tedy k obrazové statistice 

 

statistika.jpg

Toto je návštěvnost za dobu od zahájení posledního provozu. Za dva únorové dny navštívilo tuto stránka 258 čtenářů, v březnu to bylo 5490 čtenářů, v dubnu 5687 čtenářů a do dnešního květnového dne 14.00 hodin se na stránky přišlo podívat 2358 čtenářů. Z této statistiky máme radost a věříme, že nám zachováte přízeň i nadále. Zároveň děkujeme všem, kteří se na možnosti provozovat tyto stránky podílejí. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

skromný dotaz

(Agent 007, 10. 5. 2015 7:42)

Ještě mi nikdo neodpověděl, proč minulé volební období nebyla možnost vstupu do diskuse, když to dělali vše tak dobře, určitě by příspěvky obsahovaly samou chválu a proč pro velký úspěch v činnosti v radě nekandidoval p. Piegl ml, aby si mohl své angažmá na radnici zopakovat. Děkuji za vysvětlení.

Re: skromný dotaz

(Havran, 10. 5. 2015 9:20)

Vždyť tam stejně sedí jedni a ti samí jen pod jinou hvězdou. Ne-li dokonce pod stejnou. Příteli Piegle bylo by dobře napsat o ČSSD. Zeptat se kam se ztratila a co dělá. O Lízlové jak nás celé volební období vodila za nos se svým bydlištěm. Janda předseda nedělá si ČSSD z voličů srandu? Co udělal pro podnikatele? Nic stejně jako nic neudělá druhá Tomanová. A uvidíte že vám čtenáři přibudou. Divíte se, že na radnici sedí ještě horší? Ano jsou, ale chybou bylo, že se nekritizovali tvrdě ti minulí. Vždy je třeba to dát do souvislostí. Šuma je šupák, který chodí okolo a kritizuje ty minulé. Zapoměl, že je jeden z těch, který tomuto městu dává zabrat po celou posametovou existenci. Já např. na jeho házenou zvysoka víte co. Nejsou jenom oni a už nahrabali dost. Menší Srba. Nikdy by se to nemohlo stát, kdyby noviny poukázali na Buriánkovou, Vernerovou, Landu, Puchara a hlavně Šramotu. Proč nebyla kritika na Buriánkovou, když všichni věděli, že je to dosazená dcera Jandy. Na Šramotovou v KS Trefnou jako překladatelku a Pšeničku jako poradce? Na Pouvovou se pálilo, ale neudělala nic horšího než Buriánková. Ano pište, ale nikdy nezapomeňte připomenout, že za to co máme dnes může i Tomanová s Novákovou. O zrádcích nemluvím.

Re: Re: skromný dotaz

(Kolja, 10. 5. 2015 9:28)

Havrane a není to také naše chyba? Co kdybychom místo čtení novin požádali noviny aby nám pomohly udělat protest před úřadem. Zatím se chystají makovičky pro zastupitele. Stejně bychom se mohli sejít u úřadu. Že nás bude málo? Dvacet se nás sejde a někteří se přidají. Po druhé nás bude víc. Víš kolik lidí je naštvaných, že se neposílají složenky na placení odpadu? A další voloviny přijdou.

Re: Re: skromný dotaz

(Houda, 10. 5. 2015 20:02)

Je dobře, že se lidi dívají i na noviny, které oplývají kritikou. Mezi plevelem se vždy najde hezká růže. Vedení města se zatím chová stejně jako to bývalo. Raději si najme několik rýčů než by jasně odpovědělo. A lidi si to stejně řeknou.

Dvě otázky.

(Andrea, 9. 5. 2015 20:48)

Nemá cenu psát ke statistice. Vzpomínám jak první číslo bylo rozebráno a vyvolalo pozitivní i negativní reakci. Tu negativní hlavně ze strany radnice. Novák a spol. se mohli zbláznit včetně oznámení. Nedávno zemřel další, který u počátků novin stál. Po panu Slavikovi další kdo pomáhal noviny zakládat. Ze začátečníků jste zůstali dva.Pane Piegl nezlobte se, ale zeptat se chci. Kdy vyjde můj příspěvek? A budou noviny vycházet aspoň na internetu nebo jen příspěvky?

Re: Dvě otázky.

(Jam Piegl st., 10. 5. 2015 8:26)

Dovolím si odpovědět na několik otázek.Paní Andreo váš příspěvek bude otištěn na první stránce prvního čísla NOLu, které vyjde na stránkách 22. května. Na internetu půjde o první číslo v tomto roce. O tištěné podobě se jedná.Proč nebyla diskuze? Nebylo to poprvé, kdy byla zastavena diskuse. Stalo se tak vždy, když se diskuse zvrhla ve sprosté urážky. Právě z diskuse, která z počátku byla povolena jde dovodit, že nebyla chvála, ale vulgární nadávky. I dnes pokud by diskuse překročila únosnou mez byla by zastavena. Jak nastoupí sprosté a vulgární urážky ubude i čtenářů.Dovolím si touto cestou poděkovat všem kdo mají zájem na existenci novin a pomohli, aby mohly být v provozu stránky nol. Děkuji také všem čtenářům a fandům. Přeji hezké dny.

Re: Re: Dvě otázky.

(Vojta, 10. 5. 2015 8:48)

Souhlasím a přál bych si aby zůstala slušnost i když spolu nesouhlasíme. Raději se dohadovat o inteligenci pod kterou si představuje každý něco jiného než si nadávat do debilů.

Dobrý

(Jarda, 10. 5. 2015 6:43)

Dobrý.

Re: Dobrý

(Mata Hari, 10. 5. 2015 7:23)

Nenechte se vysmát s tou Vaší statistikou. je nad slunce jasnější, že počet vstupů a příspěvků, myslím převážnou část tvoří sprosté,vulgární, štvavé a nenávistné příspěvky. Tomu říkáte úspěch a úroveň. Možná, že až se tou nenávistí zalknete, tak budou převládat příspěvky věcné a konkrétní.82SRW

Je to překvapivé.

(Majka, 9. 5. 2015 19:36)

Ale podle toho co dokázali noviny Nol v mnoha ohledech za své skoro dvacetileté působení to až takové překvapení není. I když se střídala období jasná s podmračenými i zamračenými. Držím palečky i v době, kdy to bude o mnoho těžší.

Re: Je to překvapivé.

(Maxim, 9. 5. 2015 20:25)

Držím palce. A co udělat celé noviny a ne jen jeden příspěvek? Ať vydržíte.