Jdi na obsah Jdi na menu
 


Smradlaví zastupitelé v zastupitelstvu města Lovosice.

25. 2. 2015

Když skončili volby v roce 2014 do zastupitelstva měst a obcí bylo v Lovosicích nadevše jasné, že koalice, která ve městě vládla do roku 2014 se již zpátky na radnici nevrátí. Popravdě řečeno chyb bylo napácháno hodně, ale stejně tak se chyb dopouštěla i opozice ve chvíli, kdy se objevil Babiš se svým ANO, který svůj Agrofert rozšiřuje na území celé republiky. A hlavně v Lovosicích muselo být jasné, že Lovochemie se svými zaměstnanci dodá ANO munici na to, aby vyhrálo v Lovosicích volby. Ponechme stranou otázku voleb, kdy ani Babiš se svým Ano nepřesvědčil více jak 55% voličů aby ANO volili. Spíš se zastavme u toho, že kandidátka ANO se skládala z těch, kteří seděli na radnici vždy a hodili se všem včetně ANO. Dále z VV, přeběhlíků z ČSSD a prodejné KSČM. A dále z těch kteří tady už štěstí ve volbách pokoušeli a nikdy ve volbách neuspěli. Přesto se nikdy neměli špatně a vždy toto město obírali i když v zastupitelstvu nebyli. Až teprve ANO dalo šanci i těm co v tomto městě byli na indexu jako šmejdi..

Nechme však planého filozofování a zastavme se u toho kolik smradu se dostalo do zastupitelstva. Za ty smrady považuji zastupitele, kteří ještě nedávno vládli v Lovosicích pod jinou značkou a dnes přesedlali k Babišovi a mylně se domnívají, že to je napořád. Na pomoc si dotáhli staré kozáky, které už toto město za vemena dojili. Pojďme si je připomenou. Landa, dnes spolupracovník ministra životního prostředí, člen rady města Lovosic a jeden z těch, který tahá za nitky v tomto městě je starý známý radní ve vedení tohoto města, který se dokonce stal i tajemníkem a nese za vše co se tady dělo nemalou odpovědnost. Jak však říkají mnozí co Landu znají z Lovochemie. Musel odejít pro neschopnost, ale na městě nevadí.  Dalším smraďochem je Puchar, také jeden z těch, který byl v koalici a dokonce jeden čas dělal předsedu kontrolního výboru a výsledky jeho práce jsou nulové. Zuckerstein zastupitel za ČSSD, který přepádloval k ANO nedělal nic ani za ČSSD a není schopen dělat nic ani za nikoho jiného. Nanejvýš dohlížet, jestli ještě stojí dálnice D8. Teď se dostáváme k opravdovým exotům k zastupitelům za KSČM. Hrdlička a Trefný jsou takové doplňkové nuly sloužící každému pánu. Tady není co dodávat a je zbytečné vůbec něco psát. Spíše se dá jen říci, že těm lidem vůbec nevadí s kým a proti komu jsou. Tím nejhorším co komunisté mezi sebou mají je zastupitel Šramota. Seděl v radě už s kde kým, pakoval se skoro zadarmo na hospodě u stadionu, pakoval se v radě se sociálními demokraty a véčkaři. Nesplnil to co slíbil s tajemnou asociací sportovních klubů a jeho rodina je součásti úřadu ve větším nožství než jeden. Tento zastupitel je ukázkou toho jak vypadá hyena. Ještě nedávno lezl do zadku Tomanové, kterou dnes pomlouvá a leze do zadku soudruhům házenkářům a babišovcům.

Co k tomu dodat? Že se nám všechno vrací jako bumerang to snad lidé vidí. Dokonce se nám vrátil v pozici konzultanta bývalý tajemník Václav Kubíček. Tentýž Kubíček, o kterém stále tvrdím, že nese veškerou odpovědnost za peníze ztracené v házené, za totálně neviditelný BEC a dokonce asociaci sportovních klubů. A tento Kubíček si myslí, že lidé v Lovosicích jsou naprosto blbí. K volbám přišlo 44% voličů. 56% voličů se na to vykašlalo. Škoda! Jenže co dělat, aby příště k vobám přišli lidé v hojnějším počtu a konečně si vybrali lidi, kteří je nebudou obírat? Vládnutí Lovochemie a házenkářů nevěstí nic dobrého. Už není žádný Limberk, který uměl počítat ani Houf, který věděl o čem se mluví, už zbyli jen smraďoši a jejich poskoci, kteří pomalu a opatrně budou z lidí stahovat kůži a budou jí stahovat do té doby, dokud neskončí jakási privilegia házenkářů, jejich neomezená práva na prachy, které jim nepatří, dokud neskončí asociace sportovních klubů, jejich podrazy a utajené kšefty. Pokud budeme dělat, že nám to nevadí a dále se bude zdražovat teplo a odpady vždy pár šupáků kolem nás bude hrabat. Čest vaši práci smradlaví zastupitelé. Horší je, že se toho moc nezměnilo nikdy a nyní to nebude lepší. Bude hůř!  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zmetci.

(Zoufalec, 2. 3. 2015 13:21)

Možná si řeknete proč kritika jen těch staro nových. Za první proto, že se mnozí na vládě ve městě už podíleli a zachovali se jako zmetci. Za druhé jiní hrabali z kasy města až se jim za ušima boule dělali a je mi jedno jestli házenkáři nebo sportovní asociace, kde se přiživuje plno pijavic. A za třetí mnozí už kandidovali za jiné subjekty a dopadli jak sedláci u Chlumce. Přesto se nestyděli vlézt do prdele Babišovi a chovat se dál jako zmetci. Co si jako tato parta myslí, že jsme ovce?

Re: Zmetci.

(Nina, 2. 3. 2015 19:31)

Přesně popsáno. Mezi nimi vyniká Landa. To je převlíkač kabátů, který by prodal vlastní matku.

Re: Re: Zmetci.

(chemik, 3. 3. 2015 9:54)

Toho vyhodili z Agrofertu v Lovochemii pro neschopnost a dnes si ho další vyhozený z téhož důvodu Brabec vzal pod ochraná křídla. Landa se ukázal navíc jako podrazák. Všichni si pamatujeme jeho působení na radnici. Stejně si pamatuji kdo pomohl Brabcovi když na tom byl nejhůře. Nebyla to firma Červinského? Dnes už myslí jen na sebe oba dva.

Re: Re: Re: Zmetci.

(Hafan, 8. 3. 2015 19:37)

Kdyby Brabce nezaměstnal Červinský, tak by skončil na pracáku. Nebo měl nahamoněno?

Re: Re: Zmetci.

(Liška, 3. 3. 2015 17:11)

A dělá jako že on nic on muzikant.

Re: Zmetci.

(Mach, 3. 3. 2015 19:07)

Proč nebyl Závada a mladý Piegl zvolen do Kontrolního výboru? Ze strachu nebo z nenávisti?

Re: Re: Zmetci.

(Sršáň, 4. 3. 2015 19:30)

A proč nebyli ml. Piegl a Závada zvoleni do zastupitelstva, zmetci?

Re: Re: Re: Zmetci.

(Belinda, 8. 3. 2015 10:02)

Protože nastoupilo mstící Babišovo komando. A hlavně konzultant Kubikula, který přece ví nejvíc co se musí stále schovávat, aby se na to nepřišlo. Proti tomu ti minulí byli spíš blbí než horší. Ale pro lidi mohli udělat víc a tady toho jsme se nemuseli dočkat. Humus ze všech stran bez slitování dosazuje lidi, kteří toto město jen okrádali. Škoda. Za to může i ODS, která útočila na ČSSD i když za zadkem už bylo mstící komando a DIAN jako ta hezká tvářička, který působil na voliče. Co dělá dnes? Zatím to vypadá, že poslouchá nebo trpí?

Re: Re: Re: Zmetci.

(Kobliha, 8. 3. 2015 10:06)

Mladý Piegl nekandidoval a Závada moc mluvil. Byl potrestá a nebyl na seznamu vybraných. To však byla msta Srby, který je dnes se Šumou jedna ruka. Jsou to veletoče. Už to vidím jak se to mění. Nic se neděje. Všechno je při starém a všechno dražší.

Re: Re: Zmetci.

(Miloš, 4. 3. 2015 19:31)

Protože jako jedni z mála se nebojí ozvat a ví jak vést město a to Landa s Híkem nepotřebují.Chtějí pouze poslušné loutky jako je Šramota,Tomanová Líba ( o té by se také dalo napsat story), Živný,Dian,Šuma.

Lanada,Hieke a jejich trafikanti.

(Hugo, 5. 3. 2015 20:42)

Zatím prostě zařizují trafiky a koryta pro sebe a své agro lidi : Vodička -ředitel tepelného hospodářství, bez výběrového řízení. Šramota jednatel Tepelného hospodářství. Živný - jednatel Tepelného hospodářství. Landa, Hieke a jejich trafikanti.A už to teče.

Re: Lanada,Hieke a jejich trafikanti.

(Student, 6. 3. 2015 10:35)

Zklamal mě pan starosta. Dělá úplně něco jiného než mluví a mluvil. Mě se totiž nechce věřit, že pro něho jsou prachy tím nejdůležitějším. Ale proč tam s těmi lidmi sedí? Milane tady tě známe jako výborného a férového člověka. Co se to děje, že jsi se změnil? Nebo už se to stalo dávno a jen my, kteří jsme tě znali si toho nějak nevšimli. Zažili jsme už tady učitele, ale nikdy to za moc nestálo věřil jsem, že ty se nedáš. Zatím to vypadá, že se zdárně učíš být jako oni.

Re: Re: Lanada,Hieke a jejich trafikanti.

(Výr, 6. 3. 2015 10:48)

Hezky napsáno studente. Jenže už nikdo neposlouchá. Jen se mstí a dělají že jsou hluší. Jedinou cestou je nedat se a za každou cenu křičet pod okny paláce kam se schovali před lidmi, aby pokračovali v tom co dělali dosud. Viď Puchare, Lando, Šramoto a další?

Re: Lanada,Hieke a jejich trafikanti.

(Marek, 7. 3. 2015 9:29)

Já zatím Hiekemu věřím, že se postaví házenkářské looby. Aspoň to slíbil stejně jako starosta, ale jak jim funguje paměť to nevím. Zatím se nic nemění jen se rozdělují funkce.

Re: Lanada,Hieke a jejich trafikanti.

(Mistr, 8. 3. 2015 9:54)

To není možné ANO s těmi nepřevlečenými bolševiky je schopno všeho. Drahota není komouš, ale vyžírka. Ukrutná vyžírka, která se nestydí protože ví, že v Lovosicích mu nic nehrozí. Bolševiků je kolem nás stále dost a ti se nezmění ani když si převlečou kabáty. Vyžeňte Drahotu z radnice!

ANO je v tom nevinně.

(Fešák, 5. 3. 2015 11:41)

Za to mohou ti, které si ANO pustilo na kandidátku a program. Tady nevím komu pomůže program hledání účtenek Kolik dostává házená a sportovní asocice by bylo zajímavější. Možná si někdo předražil oběd je to hloupé a zbytečné, ale o kolik nás připravila házená? Kdy budeme vědět proč tolik platíme na sport a vůbec nevidíme do účetnictví a tedy nás omohou okrádát jen to fičí? A tak bych mohl pokračovat dál.

Re: ANO je v tom nevinně.

(Slimák, 5. 3. 2015 19:04)

Ale to už pokračuje od Nováka. Už tehdy si házenkáři udělali z města dojnou krávu a lidi se musí doprošovat i o chodníky. Je to sprosté a k naštvání. Doufám, že to ANO zařídí a změní. Jinak nám lhali!

Honzo jedna otázka?

(Stařec, 4. 3. 2015 10:05)

Mě nevadí co píšeš i když jdeš lidem na nervy. Mrzí mě, že se pomstili hned na začátku, ale já to nevěděl. S tím však musíš počítat a plnit si svoje povinnosti. Beru tě jako někoho, kdo se nebojí, ale oni nedají pokoj. Na závěr ta otázka. Dlužíš mě a lidem jakési shrnutí vládnutí ČSSD. Já vím, že máš ulehčenou práci tím, že VV a KSČM se ukázali jako odrodilci nebo podrazáci. Přesto srovnávej. Proč se nadělalo tolik chyb za které může právě ČSSD Lenka měla šanci něco dokázat a pomoci lidem. Rychle zapomněla co byla. Co teď, na schůze budeme čekat jak dlouho? Nechtělo by to změnu a začít dělat? ČSSD v této podobě nemá šanci a je třeba ji nakopnout. Napiš o tom. To samé v ODS. Srba ji používá jako výtah a jinak co. Závada místo politického soutěžení s ANO útočil na radnici, ale dělal. A John skončil i když se dnes lísá k novým pánům. Začíná boj o normální život v Lovosicích. Proč jsme znovu trestaní Kubíčkem, který nebyl nikým zvolen a příliš se roztahuje? Na druhou stranu se čím dál víc lidí ozývá a to je dobře.Nechtějí Kubíčka ani Šramotu a bude jich přibývat Budou to zajímavé čtyři roky.

Re: Honzo jedna otázka?

(Babka, 4. 3. 2015 10:21)

Starý Piegl se k té minulé radnici choval velmi ohleduplně. Je to možná pochopitelné, ale i tak psal o tom co se mu nelíbí. Už viděl někdo Kubíčka, že by kritizoval Šumu? A je pravdou, že mu to nyní ulechčili bolševici v radě hlavně Drahota. To je tragédie. Co chcete od babišovců, také bolševik a ještě z Burešova.

Re: Honzo jedna otázka?

(komik, 4. 3. 2015 13:55)

Drahota je nový vzor soudruha, který slouží každému jako posluha. Drahotu žeňte z radnice pokud rozum vám ještě rozum slouží. Nechci Šramotu na radnici!