Jdi na obsah Jdi na menu
 


Smradlaví zastupitelé v zastupitelstvu města Lovosice.

25. 2. 2015

Když skončili volby v roce 2014 do zastupitelstva měst a obcí bylo v Lovosicích nadevše jasné, že koalice, která ve městě vládla do roku 2014 se již zpátky na radnici nevrátí. Popravdě řečeno chyb bylo napácháno hodně, ale stejně tak se chyb dopouštěla i opozice ve chvíli, kdy se objevil Babiš se svým ANO, který svůj Agrofert rozšiřuje na území celé republiky. A hlavně v Lovosicích muselo být jasné, že Lovochemie se svými zaměstnanci dodá ANO munici na to, aby vyhrálo v Lovosicích volby. Ponechme stranou otázku voleb, kdy ani Babiš se svým Ano nepřesvědčil více jak 55% voličů aby ANO volili. Spíš se zastavme u toho, že kandidátka ANO se skládala z těch, kteří seděli na radnici vždy a hodili se všem včetně ANO. Dále z VV, přeběhlíků z ČSSD a prodejné KSČM. A dále z těch kteří tady už štěstí ve volbách pokoušeli a nikdy ve volbách neuspěli. Přesto se nikdy neměli špatně a vždy toto město obírali i když v zastupitelstvu nebyli. Až teprve ANO dalo šanci i těm co v tomto městě byli na indexu jako šmejdi..

Nechme však planého filozofování a zastavme se u toho kolik smradu se dostalo do zastupitelstva. Za ty smrady považuji zastupitele, kteří ještě nedávno vládli v Lovosicích pod jinou značkou a dnes přesedlali k Babišovi a mylně se domnívají, že to je napořád. Na pomoc si dotáhli staré kozáky, které už toto město za vemena dojili. Pojďme si je připomenou. Landa, dnes spolupracovník ministra životního prostředí, člen rady města Lovosic a jeden z těch, který tahá za nitky v tomto městě je starý známý radní ve vedení tohoto města, který se dokonce stal i tajemníkem a nese za vše co se tady dělo nemalou odpovědnost. Jak však říkají mnozí co Landu znají z Lovochemie. Musel odejít pro neschopnost, ale na městě nevadí.  Dalším smraďochem je Puchar, také jeden z těch, který byl v koalici a dokonce jeden čas dělal předsedu kontrolního výboru a výsledky jeho práce jsou nulové. Zuckerstein zastupitel za ČSSD, který přepádloval k ANO nedělal nic ani za ČSSD a není schopen dělat nic ani za nikoho jiného. Nanejvýš dohlížet, jestli ještě stojí dálnice D8. Teď se dostáváme k opravdovým exotům k zastupitelům za KSČM. Hrdlička a Trefný jsou takové doplňkové nuly sloužící každému pánu. Tady není co dodávat a je zbytečné vůbec něco psát. Spíše se dá jen říci, že těm lidem vůbec nevadí s kým a proti komu jsou. Tím nejhorším co komunisté mezi sebou mají je zastupitel Šramota. Seděl v radě už s kde kým, pakoval se skoro zadarmo na hospodě u stadionu, pakoval se v radě se sociálními demokraty a véčkaři. Nesplnil to co slíbil s tajemnou asociací sportovních klubů a jeho rodina je součásti úřadu ve větším nožství než jeden. Tento zastupitel je ukázkou toho jak vypadá hyena. Ještě nedávno lezl do zadku Tomanové, kterou dnes pomlouvá a leze do zadku soudruhům házenkářům a babišovcům.

Co k tomu dodat? Že se nám všechno vrací jako bumerang to snad lidé vidí. Dokonce se nám vrátil v pozici konzultanta bývalý tajemník Václav Kubíček. Tentýž Kubíček, o kterém stále tvrdím, že nese veškerou odpovědnost za peníze ztracené v házené, za totálně neviditelný BEC a dokonce asociaci sportovních klubů. A tento Kubíček si myslí, že lidé v Lovosicích jsou naprosto blbí. K volbám přišlo 44% voličů. 56% voličů se na to vykašlalo. Škoda! Jenže co dělat, aby příště k vobám přišli lidé v hojnějším počtu a konečně si vybrali lidi, kteří je nebudou obírat? Vládnutí Lovochemie a házenkářů nevěstí nic dobrého. Už není žádný Limberk, který uměl počítat ani Houf, který věděl o čem se mluví, už zbyli jen smraďoši a jejich poskoci, kteří pomalu a opatrně budou z lidí stahovat kůži a budou jí stahovat do té doby, dokud neskončí jakási privilegia házenkářů, jejich neomezená práva na prachy, které jim nepatří, dokud neskončí asociace sportovních klubů, jejich podrazy a utajené kšefty. Pokud budeme dělat, že nám to nevadí a dále se bude zdražovat teplo a odpady vždy pár šupáků kolem nás bude hrabat. Čest vaši práci smradlaví zastupitelé. Horší je, že se toho moc nezměnilo nikdy a nyní to nebude lepší. Bude hůř!  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Re: Re: Mí zaměstnanci mi rozumějí.

(Milan, 26. 2. 2015 19:52)

Jmenovče Milane ty také rozumíš Babišovi nebo tě lákalo dělat poskoka za pár stříbrných navíc??

Re: Mí zaměstnanci mi rozumějí.

(vlk, 26. 2. 2015 13:14)

Ale jeho ovce mu rozuměli. Také je pravdou, že skoro 60% ovcí nepřišlo a zachovali se jako pštrosi. Příště je třeba volit prdel, volit lejno jen nevoli zase ANO. Nejmenuji se vlk a žádný dluh u úřadu nemám. Pokud v Lovosicích nějaký vlk je a přijde trest tak se mu velice omlouvám. Proto se píši s malým písmenem v údajném jméně.

Vítám pane Piegl

(Sultán, 26. 2. 2015 11:07)

Jsem rád že jste spustil diskuzi. Jediné co vyčítám byla opatrnost při vládnutí ČSSD, komunistů a veverek, kteří spolu s komunisty se právě prodali jako prasata Babišovi. Jinak máte pravdu, ale je třeba lidem stále dokola říkat, že ANO nám nepomůže. Nevystačí s tím, že Dian je slušný a Šuma neslušný. Posuzovat se teprve bude. Píšete o stu dnech. A za tu dobu to je katastrofa. Budu postupně popisovat co se za tu chvíli stalo a co nás čeká. Doufám, že mohu znovu posílat postřehy. Prosím o sdělení nového mailu nebo platí ten starý?