Jdi na obsah Jdi na menu
 


Smradlaví zastupitelé v zastupitelstvu města Lovosice.

25. 2. 2015

Když skončili volby v roce 2014 do zastupitelstva měst a obcí bylo v Lovosicích nadevše jasné, že koalice, která ve městě vládla do roku 2014 se již zpátky na radnici nevrátí. Popravdě řečeno chyb bylo napácháno hodně, ale stejně tak se chyb dopouštěla i opozice ve chvíli, kdy se objevil Babiš se svým ANO, který svůj Agrofert rozšiřuje na území celé republiky. A hlavně v Lovosicích muselo být jasné, že Lovochemie se svými zaměstnanci dodá ANO munici na to, aby vyhrálo v Lovosicích volby. Ponechme stranou otázku voleb, kdy ani Babiš se svým Ano nepřesvědčil více jak 55% voličů aby ANO volili. Spíš se zastavme u toho, že kandidátka ANO se skládala z těch, kteří seděli na radnici vždy a hodili se všem včetně ANO. Dále z VV, přeběhlíků z ČSSD a prodejné KSČM. A dále z těch kteří tady už štěstí ve volbách pokoušeli a nikdy ve volbách neuspěli. Přesto se nikdy neměli špatně a vždy toto město obírali i když v zastupitelstvu nebyli. Až teprve ANO dalo šanci i těm co v tomto městě byli na indexu jako šmejdi..

Nechme však planého filozofování a zastavme se u toho kolik smradu se dostalo do zastupitelstva. Za ty smrady považuji zastupitele, kteří ještě nedávno vládli v Lovosicích pod jinou značkou a dnes přesedlali k Babišovi a mylně se domnívají, že to je napořád. Na pomoc si dotáhli staré kozáky, které už toto město za vemena dojili. Pojďme si je připomenou. Landa, dnes spolupracovník ministra životního prostředí, člen rady města Lovosic a jeden z těch, který tahá za nitky v tomto městě je starý známý radní ve vedení tohoto města, který se dokonce stal i tajemníkem a nese za vše co se tady dělo nemalou odpovědnost. Jak však říkají mnozí co Landu znají z Lovochemie. Musel odejít pro neschopnost, ale na městě nevadí.  Dalším smraďochem je Puchar, také jeden z těch, který byl v koalici a dokonce jeden čas dělal předsedu kontrolního výboru a výsledky jeho práce jsou nulové. Zuckerstein zastupitel za ČSSD, který přepádloval k ANO nedělal nic ani za ČSSD a není schopen dělat nic ani za nikoho jiného. Nanejvýš dohlížet, jestli ještě stojí dálnice D8. Teď se dostáváme k opravdovým exotům k zastupitelům za KSČM. Hrdlička a Trefný jsou takové doplňkové nuly sloužící každému pánu. Tady není co dodávat a je zbytečné vůbec něco psát. Spíše se dá jen říci, že těm lidem vůbec nevadí s kým a proti komu jsou. Tím nejhorším co komunisté mezi sebou mají je zastupitel Šramota. Seděl v radě už s kde kým, pakoval se skoro zadarmo na hospodě u stadionu, pakoval se v radě se sociálními demokraty a véčkaři. Nesplnil to co slíbil s tajemnou asociací sportovních klubů a jeho rodina je součásti úřadu ve větším nožství než jeden. Tento zastupitel je ukázkou toho jak vypadá hyena. Ještě nedávno lezl do zadku Tomanové, kterou dnes pomlouvá a leze do zadku soudruhům házenkářům a babišovcům.

Co k tomu dodat? Že se nám všechno vrací jako bumerang to snad lidé vidí. Dokonce se nám vrátil v pozici konzultanta bývalý tajemník Václav Kubíček. Tentýž Kubíček, o kterém stále tvrdím, že nese veškerou odpovědnost za peníze ztracené v házené, za totálně neviditelný BEC a dokonce asociaci sportovních klubů. A tento Kubíček si myslí, že lidé v Lovosicích jsou naprosto blbí. K volbám přišlo 44% voličů. 56% voličů se na to vykašlalo. Škoda! Jenže co dělat, aby příště k vobám přišli lidé v hojnějším počtu a konečně si vybrali lidi, kteří je nebudou obírat? Vládnutí Lovochemie a házenkářů nevěstí nic dobrého. Už není žádný Limberk, který uměl počítat ani Houf, který věděl o čem se mluví, už zbyli jen smraďoši a jejich poskoci, kteří pomalu a opatrně budou z lidí stahovat kůži a budou jí stahovat do té doby, dokud neskončí jakási privilegia házenkářů, jejich neomezená práva na prachy, které jim nepatří, dokud neskončí asociace sportovních klubů, jejich podrazy a utajené kšefty. Pokud budeme dělat, že nám to nevadí a dále se bude zdražovat teplo a odpady vždy pár šupáků kolem nás bude hrabat. Čest vaši práci smradlaví zastupitelé. Horší je, že se toho moc nezměnilo nikdy a nyní to nebude lepší. Bude hůř!  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Samá kritika.

(Jura, 3. 3. 2015 19:51)

Počkejme ještě. Já je také volil, ale koukám co se bude dít. Na úřadě nikdo neví co bude. hejdovka se prý chová jako tajemnice a nikdo neví co dál. Bylo mi hned jasné, že postavit vládu na radnici na povídání o chybách druhých jde jen chvíli a ti co se na tom podíleli by se potom měli v prvé řadě omluvit nebo držet hubu. Dian je výborný kluk a Šuma se snaží. Jenže Srby se nezbaví. A tak čekám co bude dál. Jediný proti házenkářské lobby je Hike a Dian. Uvidíme co se z toho vyvrbí. Zatím chaos a nic nového pod sluncem. Bez programu se nedá nic zařídit.

Zatím se nic neděje.

(Jája, 26. 2. 2015 13:59)

Kritizují se ti minulí, podávají se trestní oznámení a zastavují projekty. Tajemníka vybíral i starý Kubíček a už měsíc předem se vědělo kdo to bude. Po pravdě řečeno mě Budský nevadí, ale vadí mě lidé jako Hejdová a Mošničková u komise. To není výběrová komise, ale estrádní výstup. A návštěvy Srby trenéra vyvolávají další otazníky. Nevládne náhodou trumvirát Kubíček, Šuma a Srba? Věřím, že jsou lidi, kteří to nedopustí. Pane starosto a co vy na to? Nechcete se vyjádřit ve svém slově k občanům. Ještě také něco k soudruhu Šramotovi. Nechce se mi věřit, že ho nikdo nezná? Jedině, že by Landa s Pucharem trpěli sklerózou.

Re: Zatím se nic neděje.

(Sršáň, 2. 3. 2015 17:43)

Podle mě byl tajemník pro mnohé překvapení. A to že je to Budský spoustě lidí nevoní. Od léta se spekulovalo, že to bude Lowy a to je Kubíčkův kámoš.

Vyžeňte už někdo toho Šramotu z úřadu.

(Kája, 27. 2. 2015 9:33)

Zatím nechci kritizovat nové lidi dejme jim čas. Ale Landa, Puchar, Zukerstein. Trefný a Šramota budovali světlé zítřky už čtyři roky a někteří dokonce i let desítky. A to je právě Šramota. Jestli jste udělali botu pak ta největší je že jste se dali do koalice s tzv. komunisty. Nic blbějšího jsem neviděl. Údajně komouš Drahota je za KSČM a celou dobu hrabal jen pro sebe, svoji rodinu a pro lidi nikdy neudělal nic. Dnes se stal jednatelem Tepelného hospodářství. ANO si z nás dělá prdel. Nevolme ty lidi, kteří tvrdí že to zařídí a vezmou si k tomu ty, kteří nikdy nic nezařídili. Divím se Šumovi a mnoha jiným, že na šaškárnu přistoupili.

Re: Vyžeňte už někdo toho Šramotu z úřadu.

(Drahouš, 27. 2. 2015 14:16)

Drahota byl vždy stejný hrabal jenom pro sebe. Bohužel v Lovosicích stačí, že chodí k volbám jen známí a příbuzní kandidátů. Výsledky jsou ubohé. Ani to ANO se nemá čím chlubit . Tisícovka občanů rozhodla o tom kdo povládne a to ještě někteří byli z Babišovy Lovochemie.

Re: Re: Vyžeňte už někdo toho Šramotu z úřadu.

(pracovník, 27. 2. 2015 15:33)

Je to tak že si ty hlasy koupili prémiema vlastních zaměstnanců a náš starý známý Drahota se k tomu zase jaksi přimotal.

Re: Re: Re: Vyžeňte už někdo toho Šramotu z úřadu.

(Vydra, 27. 2. 2015 19:33)

Hlavně že si hrají na poctivce a jeden je větší šupák než druhý. Jediné nepochopím jak se mohl dát dohromady Dian se Šůmou, starým Kubíčkem a Šramotou. To mě hlava nebere. Kvůli prachům nebo kvůli házené to snad není. Tak proč? Nebo to co tvrdil když ještě byl učitelem na zámku už zapomněl?

Re: Re: Re: Vyžeňte už někdo toho Šramotu z úřadu.

(Líba, 2. 3. 2015 9:51)

Drahota do krámů. To není koalice s KSČM, ale se Šramotou. Celé roky se přiživuje jako veš. Vyhoďte ho jestli si z nás neděláte legraci.

a starostou je ?

(Jirka, 1. 3. 2015 20:48)

Tak faktickým starostou je Landa s Hikem. Dian byl jen kluk z plakátu, který splnil svůj úkol. Teď ti dva budou vládnout městu a schovávat se za zády Diana. Pro ty dva osvědčená hra. Dělají to celý svůj život.

Re: a starostou je ?

(Mirka, 2. 3. 2015 9:48)

Jó kde jsou ty doby, kdy Dian byl férový učitel i kamarád. Nerozumím tomu proč se nechal přemluvit k takové kravině. S těmi co jsou v zastupitelstvu lidem nepomůže jen ze sebe bude dělat blbce. Jsem zvědavá jak dlouho to vydrží nebo mu jde také jen o prachy?

ODS a ČSSD za to mohou sami.

(Kolja. , 1. 3. 2015 12:56)

Jejich hádky odradili mnoho lidí. Já jsem nešel raději k volbám. U nás to bylo vždy na hraně, ale to co přišlo nyní je katastrofa. Jeden blbější než druhý a nadržení na posbírání toho co zbylo. Zvoleni byli ti, které lidi nikdy nevolili nebo ti co zradili jako Jidáši. Prostě šmejdi a smrad. Šramoto, že se nestydíš? Lidi co jsme nešli k volbá příště musíme dát Babišovi najevo, že za pár šupek co nám platí nejsme jeho otroci a hlavně nejsme úplně blbí.

ANO bude hůř.

(Kramář, 28. 2. 2015 9:52)

Voliči ANO vyděšení zaměstnanci Agrofertu, dříve vyhozeni Babišem, kteří se ale na špinavou práci hodit a ti co uvěřili jako telata, že Babiš nás spasí. Výsledek bude ten, že se Agrofert přežere a s ním i plno pijavic, kteří se dostali do vedení města. Lidi vy fakt neznáte Kubíčka? Co ten má společného s ANO nebo s vámi? Byli jsme rádi když šel, ale on se nám oknem vrátil. Po Lovosicích se zase nadává, ale nikdo to neřekne nahlas nebo bychom mohli dopadnout jako někteří, kteří už byli varováni. Jako za bolševika a proto s bolševikama vládnou. Ne s komunistama ti jsou slušní, ale s bolševikem Drahotou. Podrazák a slibotechna. Dian se zbláznil.Jediný slušný a takové kamarády kolem.

Re: ANO bude hůř.

(Láďa, 28. 2. 2015 18:24)

Ano bude. Bez Kubikuly by nebyli ani schopni vládnout.

Re: Re: ANO bude hůř.

(Kuba, 1. 3. 2015 12:40)

Kubikula zase pracuje a prý jako konzultant. Lidi probuďte se a žeňte toho nenažrance. Nikdo ho nevolil a jestli je Šůma neschopný tak ať nic nedělá. Házená je sport ne zlodějna a výtah k moci. Proč si to nechají líbit ti zastupitelé, kteří vědí, že se na úkor házené okrádá zbytek města tedy 80% Kubíček, Srba, Šůma a táhnou na nás mraky. Pojďme se bránit. Připravuje se petice proti tomu, aby házená okrádala město na milionech. Podepište. Připravíme den odporu proti házené a házenkářům. Jsme mladí a všichni na nás kašlou a všichni nemůžeme být házenkáři ani jejich sympatizanty. Pojďme do toho.

Mí zaměstnanci mi rozumějí.

(Karkulka, 26. 2. 2015 11:41)

Babiš je divný. Brabce vyhodil a záchranný pás mu hodil Červinský. Ale Brabec slouží dál. Landa to samé. V Lovochemii však víme, že Landa byl k ničemu a nejen tam. Překvapil mě slušný Dian. Měl jsem tu možnost, že jsem ho zažil jako učitele na hnojárně. Najednou čumím a nemohu uvěřit tomu co se s ním stalo. Propůjčil své jméno ANO i když věděl co se za ním schovává za tajtrdlíky.

Re: Mí zaměstnanci mi rozumějí.

(Paolo, 26. 2. 2015 11:43)

Vědět, že se vrátí starý Kuba Kubikula nikdy je nevolím.

Re: Re: Mí zaměstnanci mi rozumějí.

(Zajíc, 26. 2. 2015 11:54)

Paolo ty neumíš číst? Podle jmen si měl vědět co volíš a že bude hůř. A to musím říci, že ti před nimi nám dávali dost zabrat. Janda s dcerou, Šramota s rodinou, mladý Piegl s Lízlovou a Závada se Srbou. U všeho byli Šumovy házenkáři, Srbovy uklízeči a Landovy vevéčka. Před chvíli jsem se dozvěděl, že ses zase probudil. Na ty předchozí jsi byl moc mírný a Lovosické fórum moc vulgární. Uvidíme jestli se diskuze nevymkne z ruky. Slyšel jsem, že už na tebe udělali z úřadu tytyty. Napiš něco o tom.

Re: Re: Re: Mí zaměstnanci mi rozumějí.

(Paolo, 26. 2. 2015 12:01)

Zajíci koho jsi znal pořádně. Dobře Landu, Puchara, ale o Šumovi toho moc nevím. Že patří ke Kubíčkovi jsem se dozvěděl nedávno a dost mě to vzalo. Myslel jsem, že skončí Hejdová a jak vidět tak povýší. Zemanovou jsem neznal do chvíle než se začalo povídat o Lovosické Nagyové. Že půjdou se Šramotou a s tím popletou Trefným do koalice u mě přímo vyvolalo průjem. Číst umím a koho si volil ty?

Re: Re: Re: Re: Mí zaměstnanci mi rozumějí.

(Zajíc, 26. 2. 2015 12:04)

Vyblill sem se na všechny, ale ještě není všem volbám konec.

Re: Re: Re: Re: Mí zaměstnanci mi rozumějí.

(Valina, 26. 2. 2015 12:54)

Jestli si znal Landu a Puchara tak si věděl, že neudělali tady nic dobrého a měli by držet hubu. Lidi kteří neví či jsou a zradí i vlastní rodiče nevolím.