Jdi na obsah Jdi na menu
 


Když Živný vypráví pohádku.

18. 4. 2015

Tepelné hospodářství města Lovosice je velmi zajímavé téma už jen proto, že když se přecházelo na teplo z Lovochemie byla slibována úplně jiná cena než je dnes. Dnes už je  cena o mnoho vyšší, ale podle pana Živného je věcně usměrňována a je tvořena v souladu se zákonem o cenách a cenovým rozhodnutím Energetického úřadu. Blbost pane inženýre. Byla podepsána nějaká smlouva mezi městem a Lovochemií a cena za teplo byla pevně stanovena na několik let a Energetický úřad s cenou za teplo nemá co dělat. Věřím tomu, že se do ceny promítají pouze ekonomicky oprávněné náklady a daň z přidané hodnoty. Ale proč se cena stále zvyšuje a už je na 560 Kč. Proč je cena tak vysoká na to by měli odpovědět právě noví odborníci, kteří přicházejí z Lovochemie? Já se obávám, že spíš proto, aby napravili to co se způsobilo dříve. Tepelné hospodářství by se mělo stát výdělečné hlavně pro Lovochemii. Vždycky vzniká oprávněná obava, když hlídací psi jsou ti samí, co hlídají i prodávají. A to Živný i Vodička jsou.

Nebudeme se bavit o odvolání vedení Tepelného hospodářství co se týče jednatelů. Je to naprosto normální, že nové vedení si změní jednatele. Zajímavé je pouze to, že přišel pan Živný, který ví o Tepelném hospodářství houby. Už jenom jeho vysvětlování proč je pohádkou. Mluví o určitých problémech organizace aniž by konkrétně tyto problémy pojmenoval. Sám přiznává, že jedním z problémů, které v Tepelném hospodářství jsou je zaviněn i nedostatkem zimy v našich končinách. A větru dešti neporučíte stejně jako dříve tak i dnes. Živný dále tvrdí, že kontrola, která byla provedena kontrolním výborem objevila netransparentní toky financování. Podle Živného minulé zastupitelstvo se zjištěním kontrolního výboru nezabývalo a změna přišla až s příchodem nového vedení na radnici. Pane Živný ono je to všechno jen žvanění. Proč se neřekne to a to bylo špatně a může za to ten a ten. Tady to povídání okolo je k ničemu. Kdyby zastupitelstvo 9.10.2014 na svém zasedání udělalo nějaká opatření bylo by to špatně, protože před volbami se to nedělá. Když minulé zastupitelstvo nic neudělalo je to zase špatně, neboť se to udělat mělo. Buď ano nebo ne. Když některé věci konalo je to špatně a když nekoná je to špatně také. Co si z toho člověk má vybrat?

Teď se však vraťme k tomu čemu nerozumím nejen já.. Co tam dělá pan Vodička a jaké je jeho poslání? Proč musel odejít Peterka? Pan Živný uvádí, že závažným důvodem pro změnu ve vedení je zhoršený zdravotní stav pana Peterky. Pokud vím, tak než přišlo odvolání pana Peterky byl jeho zdravotní stav docela dobrý. O tom by však neměl rozhodovat pan Živný, ale lékař. Proč je tam Šramota víme. Je to naprosto neschopný poskok každých vítězů v Lovosicích a docela mu to vynáší. Jeho jmenování do funkce jednatele je spíše poděkování komunistům za pomoc při budování světlých zítřků, než snaha něco na TH změnit. Pan Ing. Živný by o tom něco měl vědět pokud nemá potíže s pamětí. Na závěr si dovolím citovat slova pokrytce Živného. Pan Živný říká cituji: Ještě jednou chci poděkovat panu Peterkovi za dlouholetou práci ředitele společnosti a popřát mu brzké uzdravení. Věřím, že nové vedení Tepelného hospodářství města Lovosice naváže na dobré jméno společnosti z let minulých. Konec citátu. Tak a babo raď. Tolik pokrytectví v několika řádcích se málokdy sejde dohromady. Pan Živný je opravdu odborník. Bylo to špatné, ale budeme v tom pokračovat. Kdo Živného zná ani se moc nediví. Každý však na toto svinstvo nemá žaludek. Pohádka končí vítězstvím dobra a tady zase vykoukl bubák a koryto pro zasloužilého ředitele.  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Re: Re: Re: Re: V Lovosicích bydlím 35 let.

(Gagarin, 24. 4. 2015 21:41)

Prostě makaji. V jedné ruce koblihu v druhé Kostelecký párek a v pr.... vodňanské kuře. Monička na hrad.

Re: Re: Re: Re: Re: V Lovosicích bydlím 35 let.

(Alena, 27. 4. 2015 13:00)

Skvělý člověk, ne "skvělí člověk". Ta čeština tady, to je hrůza!

Krásná skupina

(Andrej Andrejovič , 24. 4. 2015 22:07)

Proč není místostarostou Přemek Živný a Monika Babisšová to by byl dobrý tým s Milanem Uljanovem Dianem.

cože

(nádražák, 18. 4. 2015 21:12)

Přemek a inženýr ? Nádražák, svazák to ano ale vysokou školu o tom nic nevím. To je asi velký omyl.

Re: cože

(Andrej, 19. 4. 2015 12:15)

Nikdy by nebyl zvolen kdyby nepřišlo ANO bude hůř. Blševik na věčné časy a nikdy jinak.

Re: Re: cože

(Lovosičák, 22. 4. 2015 21:14)

Když jim vše vadí proč neodstraní ten stánek u Sechezy s tím párkem na tom parkovišti to je taky pěkná reklama. Proč to prostě nazařídí jak slibovali ?

Re: Re: cože

(Zubař, 23. 4. 2015 10:16)

Ani nevadí strana rudá, ale Šramota je zlo pro celé město a jak se zdá na věčné časy. Proč ANO zrovna v době 25 výročí sameťáku si přibralo k vládnutí zrovna tyto drahoty? Právě proto, že i v ANO je to samý bolševik. Mě to nevadí, ale vadí mi Šramota to je bezohledný člověk, který má stále výhody a klidně podrazí každého jen aby byl u lizu. ANO se Živným je také směšné. Opravdu si Přemku myslíš, že tě neznáme nebo jsi na vše zapoměl? Možná, že ti to lidi všechno připomenou inženýre. Ten titul ti sluší.

Re: Re: Re: cože

(Kosák, 23. 4. 2015 10:23)

Co dělá Šramotová v Lovoši? Ano je to práce Lízlové a minulé rady. Tam jste měl pane Piegle syna. Jenže co tam dělá ještě dnes? O tom by se mohlo také napsat. Jak jsou naši úředníci vůbec vzdělaní a co tam bez patřičného vzdělání dělají. Co o tom napsat? Třeba vám syn nebo Lízlová může pomoci. nyní se tváří jako neználkové.

Re: Re: Re: Re: cože

(Zubař, 23. 4. 2015 10:30)

Na úřad se nemá cenu ptát. Byli bychom překvapeni. Ale nedávno tam byl ještě Pšenička i nějaký házenkářský fanda, nebo důchodce se tam objeví a dokonce zůstávají všichni, ale musí přísahat věrnost Šumovi. To není pro lidi jako Hejdová nebo Buriánková problé. A co bude s odborníkem Soldonem, který mimo jiné se trapně podepsal na nedostavění D8? Zbaví se konečně Lovosice s předraženým architektem Novákem i neodborníka Soldona?

Re: Re: Re: Re: Re: cože

(Kosák, 23. 4. 2015 10:32)

Tak jsme si pokecali a jdu zase pracovat. ANO-bude hůř.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: cože

(Urválek, 23. 4. 2015 14:13)

Přijde mi k smíchu když tady někdo připomíná mladýho Piegla. Autor je jediný kdo i v té době něco kritizoval veřejně. Ale po pravdě mám dva syny a nepral bych veřejně prádlo ani v malém. Pamatuji však jak náš bývalý radní se postavil proti otci v době jeho útoků na Paroubka a socany vůbec. Nikdy jsem neslyšel ani neviděl slova zastání. Už dlouho vychází noviny i stránka a vůbec nezávidím těm co začali ani těm co udržují při životě NOL, který je jediný kdo se aspoň snaží lidi upozornit na špínu, která tekla za Nováka, Kulhánka i Lízlové z radnice a teče i dnes. Po pravdě řečeno Honza Kulhánek byl z nich nejlepší než si chtěl vybudovat mohylu ve formě globusu.

Re: Re: Re: Re: Re: cože

(Nevolič., 24. 4. 2015 11:29)

Neměli jste šmejdy volit.

Re: cože

(Yveta, 19. 4. 2015 19:37)

Se Šramotou si z nás dělají legraci. Ještě nám tvrdí, že to dělají zadarmo. Už někdo viděl v Lovosicích dělat Šramotu něco zadarmo? Tak to je zatím největší fór, který jsem slyšela o Lovosicích.

Re: Re: cože

(Kobliha, 20. 4. 2015 11:32)

Kdy už konečně kopne někdo Drahotu do řiti. Ti Lovosičtí bolševici nechápo, že Drahota je jejich zombie.

Re: cože

(Student, 20. 4. 2015 11:22)

Nejhorší je že ti lidé vůbec nemají stud. A Dian býval ten, který všechno vysvětlil. Dnes už je z něho onuce šmejdů. Proč vůbec mezi ně lezl. Je chytrý a vzdělaný, ale politice a intrikářství se musí učit. Proč v tomto věku, kdy mu nic na fakultě nescházelo a proč s takovými lidmi? Dělají jednu chybu za druhou a ti bývalí z nich dělají jen pitomce. Od Srby, Johna, Šramoty, Landy, Puchara a Živného raději dál.

Re: cože

(Radim, 23. 4. 2015 10:17)

Plzeňská fakulta nebo sranda až na půdu?

Líba také žvaní.

(Olda, 23. 4. 2015 14:19)

V minulém vedení pomáhal do hrobu živnostníkům Janda a teď Tomanová. Lidi to je blázinec jako v Beřkovicích. A tam to vypadá daleko líp.

Jeden slušný dotaz

(Martina, 22. 4. 2015 8:44)

Včera jsem viděla na náměstí pracovat opět společnost JPL . Už někdo pochopil, že cena není vše? Proč jsou v parku poničené kusy travnatých ploch a nikdo to nespraví? Proč se nevytrhává plevel z dlažby? Když je hezky, tak je tam plno lidi a je škoda, že se o to nestará společnost JPL, která to umí.

S Peterkou to bylo svinstvo.

(Helenka, 19. 4. 2015 12:27)

Nenažraný Vodička i ve věku , kdy už by měl myslet na procházky s vnoučaty nemá dost. Nestydí se stejně jako ta úřednická pakáž ze SCHZ se tady roztahovat. Co dělá Šuma nebo Dian? poslouchají neschopného nebo všehoschopného Landu a Hikeho, kterému v Lovochemii přezdívají kozí bobek.

Re: S Peterkou to bylo svinstvo.

(Babka, 19. 4. 2015 19:33)

Peterky také bylo dost co se ceny týká, ale věřit Živnýmu nebo Vodičkovi může jen idiot. A Šramota je tam úplně k ničemu. Je to prostě neštěstí, které nás bude pronásledovat další tři a půl roku.